• Home
  • نرم افزار اندروید

نرم افزار اندروید

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل open source برای دستگاه های موبایل و کامپیوترهای تبلت ( Tablets ) است که ابتدا توسط یک شرکت خصوصی به نام موسسه Android طراحی شد . پس از ارائه چند نسخه از این سیستم عامل ، شرکت توسعه دهنده آن توسط گوگل خریداری شد و بعد از آن بود که به سرعت در دنیای نرم افزار مطرح شد . سیستم عامل اندروید پیشرفت چشمگیری داشته و اپلیکیشن‌هایی برای آن توسعه داده شده و می‌شوند. برنامه های کاربردی یا همان Utility Apps اپلیکیشن‌هایی هستند که با نصب در دستگاه‌های اندرویدی قابلیت‌های خاصی را به آن اضافه می‌کنند. همواره یکی از دغدغه‌های اصلی دارندگان تلفن های همراه هوشمند، تحت کنترل درآوردن تجهیزات توسط تلفن های همراه هوشمند است.

گروه صنعتی الوند پرداز با در نظر گرفتن این موضوع، موفق به تحت کنترل در آوردن تجهیزات خانگی توسط تلفن های همراه هوشمند شده است که توسط نرم افزار ارائه شده توسط این گروه می توان کلیدهای لمسی هوشمند مجهز به وای فای را توسط وای فای و اینترنت از هر نقطه ای از جهان تحت کنترل در آورد.

این نرم افزار هم می تواند تجهیزات خانگی (کلیدهای لمسی هوشند) را کنترل کند و هم قابلیت پایش تجهیزات را امکان پذیر می سازد.

تصاویر زیر نمایی از نرم افزار ارائه شده توسط گروه صنعتی الوند پرداز است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این نرم افزار کاربران قادرند صفحات به نام های دلخواه خودشان را به تعداد نامحدود ایجاد کنند و ایضا نام صفحات از قبل ایجاد شده را ویرایش نمایند.

همچنین کاربران می توانند در هر صفحه، کلید های مورد نیاز خود را به تعداد دلخواه اضافه نمایند. کلیدها در سه نوع تک پل، دو پل و سه پل هستند. همچنین کاربران قادرند برای هر کلید یک توضیح دلخواه اضافه نمایند. همچنین کاربران می توانند کلیدهای افزوده شده را از صفحه مورد نظر خود پاک نمایند.

برای ورود به نرم افزار نیاز به شماره اشتراک است. شماره اشتراک از طرف گروه صنعتی الوند پرداز به مشتریان ارجمند ارائه می گردد.